Barion Pixel
Menü Bezárás

Általános támogatás

1000 Ft

A Rotary Club Pécs elsősorban intézmények támogatását és jótékonysági rendezvények szervezését végzi, melyeken keresztül jótékonysági célok megvalósulását kívánja elérni. Ezen intézmények Pécs és környéke iskolái, oktatási intézményei, más Rotary Clubok Magyarországon, Horvátországban, és Romániában – főként Erdélyben, valamint ilyen intézmény a Pécsi Rotary Club Alapítvány. Támogatását a Rotary Club Pécs általános jótékonysági céljai megvalósítására használja fel.

Cikkszám: RC001 Kategóriák: ,